(AGENPARL) – dom 25 luglio 2021 Warszawa, 25 lipca 2021 r.
Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego
w Porcie Gdańsk
(zapowiedź)
Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że jutro, tj. 26 lipca br., o godz. 13.00 Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawieckiweźmie udział w konferencji prasowej dot. ogłoszenia wyników postępowania konkursowego na zalądowienie obszaru morskiego w granicach administracyjnych Portu Gdańsk na wodach Zatoki Gdańskiej.
·przewidziano wystąpienie Prezesa Rady Ministrów
Kapitanat Port Północnego, ul. Kapitana Żeglugi Wielkiej Witolda Poinca 1, Gdańsk
otwarte dla mediów
Wejście medialne za okazaniem ważnej legitymacji prasowej bądź zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.
Uprzejmie prosimy o stosowanie zasady jeden dziennikarz na jedną redakcję.
Dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych obsługą wizyty w Gdańsku prosimy o przybycie najpóźniej do godz. 12.00. Wjazd i instalacja wozów transmisyjnych najpóźniej do godz. 11.00.
CENTRUM INFORMACYJNE RZĄDU
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW
Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa
RODO – Informacja dotycząca przetwarzania danych
osobowych znajduje się w Biuletynie Informacji
Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Ta wiadomość jest przeznaczona do wyłącznego użytku jej adresata. Jeśli otrzymali Państwo tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z nadawcą oraz jej usunięcie. Jeśli nie są Państwo adresatem tej wiadomości, to jej wykorzystanie, w szczególności poprzez rozpowszechnianie, dystrybucję, powielanie, publikację wiadomości lub zawartych w niej informacji i/lub dokumentów, jest zabronione.
GDPR – Information on the processing of personal data can be found in the Public Information Bulletin of the Chancellery of the Prime Minister of Poland.