(AGENPARL) – dom 01 agosto 2021 Warszawa, 1 sierpnia 2021 r.
Briefing prasowy
poświęcony zwiększaniu bezpieczeństwa na polskich drogach
(zapowiedź)
Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że jutro, tj. 2 sierpnia br., o godz. 9.30, odbędzie siębriefing prasowy poświęcony zwiększaniu bezpieczeństwa na polskich drogach z udziałem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.
Komenda Stołeczna Policji, ul. Nowolipie 2, Warszawa
otwarte dla mediów
UWAGA REDAKCJE:
Wejście dla dziennikarzy za okazaniem ważnej legitymacji prasowej bądź zaświadczenia potwierdzającego współpracę z daną redakcją.
Dziennikarzy,operatorów kamer i fotoreporterów prosimy o przybycie do KSP najpóźniej do godz. 9.00. Instalacja wozów transmisyjnych najpóźniej do godz. 8.15.
CENTRUM INFORMACYJNE RZĄDU
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW
Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa
RODO – Informacja dotycząca przetwarzania danych
osobowych znajduje się w Biuletynie Informacji
Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Ta wiadomość jest przeznaczona do wyłącznego użytku jej adresata. Jeśli otrzymali Państwo tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z nadawcą oraz jej usunięcie. Jeśli nie są Państwo adresatem tej wiadomości, to jej wykorzystanie, w szczególności poprzez rozpowszechnianie, dystrybucję, powielanie, publikację wiadomości lub zawartych w niej informacji i/lub dokumentów, jest zabronione.
GDPR – Information on the processing of personal data can be found in the Public Information Bulletin of the Chancellery of the Prime Minister of Poland.